Warsztaty wokalne HARMONIA – 18-19 października

13 PAźDZIERNIKA 2014

Więcej informacji na stronie organizatora: www.harmoniagospel.pl

Informacje organizacyjne:
Zainteresowanych udziałem w Warsztatach prosimy o kontakt harmonia@gospel.com.pl oraz telefonicznie / SMS: 505 014 915

Koszt udziału – 40 PLN za 1 os. (+ 10 PLN dla chcących skorzystać z noclegu). Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne i grupowe. Grupy muszą przybyć pod opieką przynajmniej 1 osoby dorosłej. Organizatorzy nie ubezpieczają uczestników.

Warsztaty rozpoczynają się w sobotę 18 października o godz. 7.45. Próby w sobotę potrwają do wieczora – zakończymy je ok. 19.00. Wieczorem zapraszany na wspólną Eucharystię.

Organizatorzy zapewnią poczęstunki (bez ciepłych posiłków) oraz napoje. Wszyscy uczestnicy otrzymają śpiewniki.

Dla osób, które chcą skorzystać z noclegów: potrzebne będą karimaty i śpiwory i pozostałe niezbędne w takich sytuacjach rzeczy i wszelkie przybory kosmetyczne.

W niedzielę próby potrwają do ok. 13.00. Później czas na obiad i przejście do Kościoła Miłosierdzia Bożego na próbę generalną (ok. 16.00). O godz. 17.00 będziemy uczestniczyć we Mszy świętej.
Koncert Finałowy odbędzie się w niedzielę 19 października o godz. 18.00 w Kościele Miłosierdzia Bożego, przy ul. św. S. Faustyny Kowalskiej 1.

Chórzyści na Koncert zakładają czarne stroje – góra koszula lub bluzka, dół – spodnie. W przypadku pań i dziewcząt – dół to spodnie lub długie spódnice. To bardzo ważne!

Jeżeli macie możliwość, to zachęcajcie do wzięcia udziału w Warsztatach swoich znajomych. Zależy nam, żeby w nasze wspólne dzieło włączało się coraz więcej ludzi, którzy w ten wyjątkowy sposób oddają chwałę Panu Bogu.

Zaproście także swoje Rodziny, Bliskich i Przyjaciół do wysłuchania i obejrzenia Koncertu Finałowego. Będzie pięknie i naprawdę warto spędzić ten niedzielny wieczór z nami! Wstęp na Koncert Finałowy jest bezpłatny