Wakacyjne podsumowanie formacji

28 LIPCA 2022
Krzysztof Zwoliński

W Ołtarzewie odbyło się spotkanie Kolegium Ruchu Formacyjnego Małżeństw Ekip Notre Dame SuperRegionu Polska – Europa Środkowa. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele diecezji łowickiej Barbara i Krzysztof Stasiakowie z Kutna, para odpowiedzialna za sektor kujawski obejmujący teren diecezji łowickiej, oraz ks. Robert Awerjanow, doradca duchowy ekipy odpowiedzialnej sektora kujawskiego.

Wakacyjne kolegium, czyli spotkanie wszystkich odpowiedzialnych za ruch małżeństw z Polski wraz z doradcami duchowymi, było czasem podsumowania mijającego roku formacyjnego, przyglądania się kondycji ekip, sektorów i regionów. Był to także czas spotkań, poznawania się, wspólnej modlitwy.

Uczestnicy zostali zapoznani także z tematem i materiałami na kolejny rok formacyjny, który rozpocznie się już we wrześniu.

Tekst dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Krzysztof Stasiak

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl