VI Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Garść informacji

23 MAJA 2019
Janusz Szwarocki

Już za 3 dni panie z diecezji ponownie spotkają się na Pielgrzymce Kobiet, tym razem w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Rawie Mazowieckiej. Na ostatniej prostej garść informacji na antenie Radia Victoria przekazał Komitet Organizacyjny VI DPK.

Już w najbliższą sobotę 25 maja w Rawie Mazowieckiej odbędzie się VI Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. W tym roku spotkanie przebiegnie pod hasłem: „Strażniczki życia”. Nad organizacją wydarzenia czuwają łowicka redakcja „Gościa Niedzielnego”, siostry apostolinki, ojcowie pasjoniści i wierni z parafii św. Pawła od Krzyża, a także księża proboszczowie parafii, w których będziemy gościć. Wspierają nas także niezwykłe kobiety, które – włączając się od wielu lat w przygotowania – stworzyły komitet organizacyjny Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet.

Delegacja komitetu o wydarzeniu, ale też o wszelkich szczegółach opowiedziała na antenie Radia Victoria, które jest partnerem medialnym naszych spotkań. Ci, którzy nie mieli okazji wysłuchać audycji, mogą to zrobić, klikając w link: https://radiovictoria.pl/gosc/agnieszka-napiorkowska-s-alicja-swierczek-ewa-zakrzewska-diecezjalna-pielgrzymka-kobiet/.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.

Podobne