Terminy Finałów XI GP Ministrantów i Lektorów o puchar Biskupa Diecezjalnego

6 LUTEGO 2015

Rozgrywki eliminacyjne maja się już ku końcowi. Znane juz sia termny i miejsce rozgrywek finałowych. Druzyn , ktore zakwalifikowały się do Finałów diecezjalnych prosze o zarezerwowanie sobie czasu na poniższe terminy:

21 lutego, Hala Osir 1, ul. Jana Pawła II 3 – Kategoria Open – współorganizator parafia pw. Świętego Ducha w Łowiczu

21 marca, Hala sportowa ZSP w Międzyborowie – kategoria Gimnazjum – współorganizator parafia w Międzyborowie

11 kwietnia, Hala Milenium w Rawie Mazowieckiej – kategoria Podstawówka – współorganizator parafia oo. pasjonistów.

Początek zawodów godz. 9.00. Każdy zawodnik powinien posiadać legitymację szkolną/studencką lub dowód osobisty oraz legitymację ministrancką lub lektorską. Przewidziane zakończenie zawodów o godz. 14.00.

Diecezjalny Duszpasterz Sportowców
ks. Łukasz Antczak