Szkoła Miriam

9 MAJA 2017
admin

W programie pielgrzymki znajdą się także: świadectwa, konferencje i koncert Antoniny Krzysztoń. Przybyłe do Szymanowa niewiasty poznają nie tylko historię miejsca, ale także życie niezwykłej kobiety – bł. Marceliny Darowskiej, która była matką, babcią i siostrą zakonną. Ze względu na rocznicę objawień fatimskich, ważnym punktem będzie także rozbudowane nabożeństwo różańcowe, przygotowane przez siostry niepokalanki i uczennice. Kolejne tajemnicy będą zawierały elementy baletu i będą mówiły o jakimś geście Maryi.

Jak zwykle, na wszystkie panie będą czekały prezenty nawiązujące do hasła pielgrzymki. Tym razem będą to m.in. wspomniane już medaliki, a także dzwoneczki, które później będą przypominały nam o pokucie i potrzebie trwania w szkole Miriam.

W tym roku podczas naszego spotkania jedna z pań otrzyma niezwykły prezent, którym będzie darmowa pielgrzymka do Fatimy. Dar ten ufunduje nasz partner i sponsor – łowickie Biuro Podróży „Arka Travel”. Uczestniczkę pielgrzymki spośród uczestniczek wylosuje Żaneta Dziewiątkowska-Klimkiewicz, właścicielka biura.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego„.

Podobne