Święto Rodziny w przedszkolu diecezjalnym „U Bolesi”

9 CZERWCA 2018
ks. Łukasz Antczak

W dniu dzisiejszym na terenie przylegającym do przedszkola diecezjalnego im. bł Bolesławy Lament w Łowiczu przy ul. Seminaryjnej ma miejsce piknik rodzinny. Jest to tradycja, że w czerwcu s. Elwira – dyrektor wraz z pracownikami i rodzicami organizuje takie wydarzenie. W tym roku jest ono włączone w obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę i odbywa się pod hasłem: „Moja rodzina – to Polska właśnie…”

Piknik rodzinny zgromadził bardzo wiele osób związanych z przedszkolem. Rozpoczął się on –  jak przystało na przedszkole diecezjalne – od wspólnej Mszy św. pod przewodnictwem ks. Władysława Moczarskiego – proboszcza par. pw. Świętego Ducha.

W ramach imprezy dzieci mogą skorzystać z wielu atrakcji, rodzice przygotowali przedstawienia, w których sami występują oraz zadbali o catering.

Wspólna zabawa potrwa do późnych godzin popołudniowych.

Tekst i zdjęcia: ks. Łukasz Antczak