Rekolekcje weekendowe dla rodzin w Skierniewicach

8 MAJA 2015
admin

Spotkanie odbędzie się 8-10 maja w Diecezjalnym Przedszkolu im. Świętej Rodziny w Skierniewicach i „jest skierowane do wszystkich, którzy chcą zatrzymać się nad sensem i pięknem przysięgi małżeńskiej”. W programie rekolekcji prowadzonych przez Siostry Świętej Rodziny z Bordeaux przewidziane są konferencje, spotkania w grupach, nabożeństwa, Eucharystia, a także czas na integrację i odpoczynek przy kawie i ciastku. Co ważne, podczas trwania spotkań formacyjnych dzieci będą miały zapewnioną opiekę i zabawę.

Pomysł rekolekcji stacjonarnych wyszedł od samych rodziców, a siostry postanowiły nań odpowiedzieć. – W sierpniu organizujemy rekolekcje wyjazdowe, ale część rodziców przyznała, że nie każdy będzie mógł wyjechać z malutkimi dziećmi, dlatego warto byłoby pomyśleć o spotkaniu z Bogiem tu, na miejscu. Tak też zrobiłyśmy – tłumaczy s. Ewa Różycka, dyrektor przedszkola.

Na rekolekcje zaproszone są rodziny nie tylko z przedszkola, ale i spoza niego. Zapisy i więcej informacji pod nr. tel. 885 555 375

Informacja za: Gość Niedzielny

Podobne