Przygotowania do Pielgrzymki młodzieżowej

26 LIPCA 2017
admin

Grupa błękitna (Sochaczew) wraz z przewodnikiem ks. Łukaszem Warzyńskim serdecznie zaprasza 30 lipca o godz. 18 na spotkanie, podczas którego organizatorzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Spotkanie odbędzie się w kościele św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Fioletowa grupa skierniewicka zaprasza na spotkanie 31 lipca po Mszy św. o 18.30 w parafii Niepokalanego Serca NMP w Skierniewicach. Ks. Rafał Babicki, przewodnik „fioletów”, czeka na każdego, kto chce wyruszyć razem z nim na pątniczy szlak.

Ks. Paweł Olszewski, który w tym roku będzie przewodnikiem grupy brązowej (Rawa Mazowiecka), zaprasza wszystkich chcących pielgrzymować, jak sami mówią, w najsłodszej pielgrzymkowej grupie, na spotkanie 1 sierpnia o godz. 19 w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

Łęczycka grupa biała zaprasza na spotkanie 1 sierpnia o 19.00 do kościoła św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy. W tym roku przewodnikiem grupy został ks. Radosław Czarniak. Wszyscy zainteresowani muszą tam być.

Ks. Jacek Zieliński, przewodnik grupy zielonej (Łowicz), zaprasza na spotkanie 2 sierpnia o godz. 19 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu. Muzyczni, medyczni, porządkowi i każdy, kto chce wędrować z zieloną – obecność obowiązkowa.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego„.

Podobne