Projekt fotowoltaiczny – komunikat WE dotyczący spotkania organizacyjnego

17 LUTEGO 2016

W naszej Diecezji przystąpiliśmy do realizacji projektu fotowoltaicznego. Zapraszamy do współpracy i wzięciu udziału w tym projekcie Księży Proboszczów i parafie na terenie naszej diecezji.

Firmą obsługującą powołany projekt jest Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, 31-234 Kraków. Osobą bezpośrednio oddelegowaną do obsługi z ramienia firmy jest Pan Adrian Amroziewicz.

Prosimy o zapoznanie się z głównymi założeniami projektu i zastanowienie się nad jego realizacja w parafii. W mailach do Księży Dziekanów i na półkach dziekańskich został dołączony krótki opis dotyczący całości założeń i działań w naszym projekcie.

Wszystkim zainteresowanym proponujemy spotkanie dotyczące funkcjonowania systemów fotowoltaicznych oraz realizacji wspólnego projektu w Kurii Diecezjalnej Łowickiej dnia 25 lutego godz. 11.00.

Ekonom Diecezjalny
ks. Adam Matysiak