Program XV Mistrzostw Diecezji o puchar Biskupa Łowickiego

4 MARCA 2019
Janusz Szwarocki

Program XV Mistrzostw Diecezji o puchar Biskupa Łowickiego we wszystkich kategoriach wiekowych dla liturgicznej służby ołtarza w piłce nożnej halowej

Komunikat diecezjalnego duszpasterza sportowców diecezji łowickiej:

Program XV mistrzostw diecezji o puchar biskupa łowickiego we wszystkich kategoriach wiekowych dla liturgicznej służby ołtarza w piłce nożnej halowej

9.03.2019r. w Rawie Mazowieckiej

9.30 – Msza święta koncelebrowana w kościele świętego Pawła od Krzyża w Rawie Mazowieckiej (Ojcowie Pasjoniści) pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza (kapłani proszeni są o wzięcie alb i fioletowych stuł, a ministranci i lektorzy swoich szat liturgicznych).

10.35 – 15.30 – rozgrywki halowe (Hala Hotelu Tatar – kat. ministrant; Hala Millenium – kat. lektor młodszy i open; Hala OSiR – kat. lektor starszy, drużyny z parafii powinni posiadać wypełniony protokół zgłoszeniowy, który był wysłany drogą pocztową we wcześniejszym czasie oraz odpowiednie dokumenty zaświadczające przynależność do LSO oraz wiek)

15.30 – gala i wręczenie nagród

16.30 – zakończenie finałów diecezjalnych.

*Finały mają również charakter drugiego memoriału zmarłego rok temu Asystenta Diecezjalnego Duszpasterza Sportowców pana Michała Wieczorka

Z chrystusowym pozdrowieniem
ks. Sebastian Antosik
diecezjalny duszpasterz sportowców diecezji łowickiej