Plebiscyt „Perły w Koronie Ziemi Łódzkiej” – zachęcamy do oddania głosu !

21 LIPCA 2009
admin
Pod hasłem „Perły w Koronie 2009″ portal naszemiasto.pl promuje regionalne atrakcje turystyczne w całej Polsce – akcja prowadzona jest równolegle przez 16 wojewódzkich oddziałów. W tym roku można głosować na niezwykłe budowle, zarówno te które urzekają pięknem architektury, jak i te, których atrakcyjność płynie z ich głębi, historii, a także ludzi i faktów, z nimi związanych.
Obiekty na które zagłosuje największa ilość internautów otrzymają certyfikaty sygnowane przez portal naszemiasto.pl i Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego, patrona plebiscytu. Dziesięciu laureatów poznamy 1 września.

Zachęcamy do odwiedzenia strony i oddania swego głosu na obiekty sakralne znajdujące się na terenie naszej diecezji. W szczególności na Bazylikę Katedralną w Łowiczu, oraz kościoły w Inowłodzu, Tumie i Domaniewicach.

(Adres strony to: http://lodzkie.naszemiasto.pl/perly_w_koronie_ziemi_lodzkiej_2009/specjalna_galeria/5873.html).

Zachęcamy także do oddania głosu na kościół św. Rocha w Brochowie, który terytorialnie należy do Diecezji Łowickiej, ale znajduje się w województwie mazowieckim i z tego względu aby zagłosować należy odwiedzić stronę: http://www.warszawa.naszemiasto.pl/perly_w_koronie_mazowsza_2009/specjalna_pozycja/5881_6732.html?pp=1&id=340_5881&glos=94960&kod=7444&

Podobne