Pierwsze koncerty

3 GRUDNIA 2007

W tym roku akademickim zagraliśmy z zespołem już trzy koncerty w parafiach naszej diecezji. Były to: Lubania – u ks. Sylwka, naszego pierwszego wokalisty, następnie Strzelce k/Kutna – u naszego wykładowcy ks. Grzegorza Ziąbskiego, oraz bliskie naszemu sercu Bednary. Na koncertach zaprezentowaliśmy pieśni i piosenki religijne z okresu zwykłego.

Zawsze byliśmy badzo miło przyjmowani przez parafian! Podczas koncertów, oprócz samego grania, udąło nam się przeprowadzić mały konkurs muzyczny. Nasz wokalista Paweł bardzo dużo mówi, toteż nieodzownym jego atrybuem jest zegarek, który kładziemy zawsze na jego pulpicie.

Obecnie szykujemy się na kolejne granie. Tym razem jedziemy do Międzyborowa, parafii Pawła, naszego wokalisty!

Chcemy się równiez pochwalić tym, że prawdopodobnie pod koniec grudnia wejdziemy do studia nagrać jakieś demo! Oczywiście wszystko to jest możliwe dzięki życzliwości naszych księży przełożonych oraz księdza Dyrektora Radio Victoria, które udostępni nam studio. Trzymajcie za nas kciuki!!! I módlcie się w naszych intencjach!!!