Opłatkowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie

6 STYCZNIA 2014

W poświątecznym opłatkowym Dniu Wspólnoty Ruchu Światło-Życie wzięli udział członkowie Oazy Dzieci Bożych, Oazy Młodzieżowej, Oazy Dorosłych i wspólnoty rodzin Domowego Kościoła. Spotkanie rozpoczęło się od zawiązania wspólnoty, po którym nastąpił wykład Piotra Zajkowskiego na temat neomarksistowskiej ideologii gender. Podczas wystąpienia prelegent wyjaśnił nie tylko podstawy, korzenie i mechanizmy działania tej ideologii, ale także wskazał na seksualizację jako podstawowy sposób realizacji celów gender, a także na skuteczne sposoby i działania, po które mogą i powinny sięgać chrześcijańskie rodziny. Jak przekonywał, jednym z nich jest znana i podejmowana przez członków ruchu Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

Więcej o wydarzenia z parafii można przeczytać na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego”.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”