Olimpiada Wiedzy Religijnej – wręczenie nagród

20 CZERWCA 2022
Krzysztof Zwoliński

Dzisiaj o godz. 10:30 w budynku kurii diecezjalnej łowickiej odbyło się wręczenie nagród za pierwsze trzy miejsca w diecezjalnym etapie Olimpiady Wiedzy Religijnej.

Na spotkaniu obecny był bp Andrzej F. Dziuba oraz organizatorzy olimpiady: ks. Tomasz Jackowski i wikariusz biskupi – ks. Sławomir Sobierajski. Na wstępie ks. Tomasz powiedział kilka słów o olimpiadzie i jej przebiegu, po czym nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przez Biskupa Łowickiego.

• Miejsce 1 – Aleksandra Rosińska z parafii Niepokalanego Serca Maryi w Skierniewicach (SP Klasyk). Katecheta – Małgorzata Kozłowska
  • Miejsce 2 – Piotr Stankiewicz z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz. (SP nr 1). Katecheta – Antonina Karwat
  • Miejsce 3 – Jan Wojewoda z parafii Niepokalanego Serca Maryi w Skierniewicach (SP Klasyk). Katecheta – Małgorzata Kozłowska

Uczniowie zdobyli kolejno: 62, 56 i 55 punktów. W imieniu p. Antoniny – katechety z Rawy Maz. – nagrodę odebrała mama Piotra.

Następnie bp. Andrzej pogratulował uczniom i opiekunom osiągniętych wyników. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Zwoliński