Ogólnopolski konkurs rozstrzygnięty – Dwa pierwsze miejsca dla parafii w Rawie Mazowieckiej

24 WRZEśNIA 2020
Krzysztof Zwoliński

Wczoraj, 23 września, na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w 24. edycji konkursu: Modernizacja Roku 2019 i Budowa XXI w.

Ogółem do konkursu zgłoszono ponad 700 inwestycji zakończonych w 2019 r. Z tej liczby do finału przeszło ponad 40 z nich, a tylko 10 zdobyło I miejsca w 10 różnych kategoriach. Nasz projekt rewitalizacji obiektów parafialnych w Rawie Mazowieckiej otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii: Obiekty Zabytkowe.

Równocześnie nasz projekt zdobył kolejne pierwsze miejsce w głosowaniu internetowym, które trwało niezależnie od głosowania Jury konkursu. Przy tej okazji bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddawali za nasz projekt swój głos.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią w uroczystości mógł uczestniczyć 1 przedstawiciel ze strony inwestora, wykonawcy oraz projektanta. Nagrodę w imieniu parafii Niepokalanego Poczęcia NMP odebrał ks. proboszcz Bogumił Karp, a wykonawcę i projektanta reprezentował dyrektor firmy Castellum – Marek Hałon.

Konkurs Modernizacja Roku jest największym konkursem w dziedzinie inwestycji w Polsce.

Cieszymy się z tego kolejnego wyróżnienia i dziękujemy Dobremu Bogu oraz ludziom.

Tekst: ks. Bogumił Karp

Zdjęcia: Archiwum parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Maz.