Ogłoszenia Parafialne – 26 października

26 PAźDZIERNIKA 2008
1. We wtorek 28 października przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W naszej parafii Msze św. jak w dzień powszedni.
2. W piątek 31 października ostatnie nabożeństwo Różańcowe o godz. 1730
3. W sobotę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 900 i po południu o godz. 1600
4. O godz. 1100 z kościoła wyjdzie procesja żałobna na cmentarz parafialny. Podczas procesji modlić się będziemy w intencji zmarłych. W dzień Wszystkich Świętych i w dzień Zaduszny odmawiamy wypominki jednorazowe. Po dojściu do miejsca zadaszenia, rozpocznie się Msza św. na cmentarzu w intencji wszystkich wiernych zmarłych.
5. W dzień Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny zostanie przeprowadzona na cmentarzu parafialnym zbiórka do puszek na seminarium Duchowne w Łowiczu.
6. Poświęcenie nowego cmentarza nastąpi w niedzielę 2 listopada. Po Sumie o godz. 1200 Ks. Bp Alojzy Orszulik przewodniczyć będzie procesji na cmentarz, na zakończenie której dokona aktu poświęcenia nowej części naszego cmentarza.
7. Przyjmujemy zgłoszenia intencji mszalnych na rok 2009. Wypominki za zmarłych odmawiamy wioskami o godzinie ustalonej z ofiarodawcami.
8. Zmarł nasz parafianin ś.p. Aleksander Banaszczak z Sannik. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1300. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu…
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
* Waldemar STRADZA kawaler z par. tutejszej
   Agata SERWACH panna z par. Luszyn – zapowiedź I