Ogłoszenia Parafialne – 16 listopada 2008

16 LISTOPADA 2008

1. We wtorek – 11 listopada – przeżywaliśmy Święto Niepodległości. Na sumie wystąpiły poczty sztandarowe, kompania reprezentacyjna Strażaków. Inscenizację słowno-muzyczną wykonała młodzież gimnazjalna pod kierunkiem Pani Madanowskiej i Pana Grzelaka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tej pięknej uroczystości patriotycznej.

2. Pozostało jeszcze trochę wolnych intencji mszalnych w miesiącu grudniu bieżącego roku. Możemy zamawiać Mszę św. w intencji żywych o Boże błogosławieństwo w rodzinie, bądź za zmarłych z rodziny.
   3. Za tydzień w niedzielę – 23 listopada – przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia się Sercu Jezusowemu. Na tej Mszy będziemy się wraz z innymi kapłanami modlić w intencji sióstr Służek: Siostry Marii i Siostry Zofii w 60 rocznicę złożenia ślubów zakonnych. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Łowiczu
    4. W niedzielę 23 listopada przyjeżdża z Warszawy Pani Doktor lecząca ziołami, będzie przyjmować w sali katechetycznej w godzinach 9-12.
   5. Listopadowym Solenizantom – Panu Stanisławowi organiście, Panu Romanowi kościelnemu i Pani Renacie katechetce – składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe i życzymy Bożego błogosławieństwa.
    6. W kancelarii parafialnej są do odebrania pamiątkowe zdjęcia z pielgrzymki do Nowego Miasta nad Pilicą.