OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 31 MAJA 2009R.

31 MAJA 2009
1. W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego tradycyjnie zwane Zielone Świątki. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe.
2. Po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL.
3. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 9 i 17
4. W piątek 5 czerwca I piątek miesiąca. Rano po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź rano i wieczorem przed Mszą św.
5. W sobotę 6 czerwca po Mszy św. rano nabożeństwo do Matki Bożej.
6. W sobotę z naszej parafii grupka młodzieży udaje się na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich. Wyjazd o godz. 6.
7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej – w naszej parafii przeżywamy odpust z racji tytułu Kościoła. Po Mszach św. zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
8. Tradycyjnie już w I niedzielę czerwca przeżywać będziemy Niedzielę Sannicką. W naszym kościele na sumie będzie śpiewać Marzena Myszuk a na organach zagra Marlena Myszuk.
9. Nasz pan Organista przebywa obecnie w szpitalu, gdyż wczoraj złamał nogę.
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
? Piotr ZIELIŃSKI kawaler z par. Słubice Anna KALIŃSKA panna z par. tut. – zapowiedź I
? Robert RZEPECKI kawaler z par. Słubice Iwona KWIECIŃSKA panna z par. tut. – zapowiedź I
? Michał KRYSIAK kawaler z par. Gąbin Natalia WYDRA panna z par. tut – zapowiedź II
? Dominik KRÓL kawaler z par. tut. Katarzyna WACHOWICZ panna z par. tut. – zapowiedź II