OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 21 GRUDNIA 2008R. IV NIEDZIELA ADWENTU

21 GRUDNIA 2008

1. Dzisiaj przeżywamy ostatnią IV niedzielę Adwentu.
2. Dzisiaj Pani Doktor z Warszawy lecząca ziołami przyjmuje pacjętów w Sali katechetycznej w godz. 9 – 11.
3. Pan Wójt Gminy Sanniki wraz z komitetem organizacyjnym serdecznie zaprasza mieszkańców do GOK-u na opłatek wigilijny połączony z jasełkami. Spotkanie rozpocznie się dzisiaj o godz. 1715. Pamiętajmy o zmianie miejsca spotkania nie w pałacu ale w GOK-u.
4. Ostatnie w tym roku Roraty jutro – w poniedziałek – o godz. 700.
5. W środę 24 grudnia wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. tylko rano o godz. 700; 730.
6. Na wieczerzę wigilijną połączoną z łamaniem się opłatkiem i życzeniami zaprośmy osobę samotną jeśli mieszka obok nas. Wieczór wigilijny jest okazją do pojednania i przebaczenia.
7. W wigilię odchodzą imieniny Adam i Ewa, a wśród nich Siostra Ewa, przełożona Sióstr Służek. Solenizantom życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa.
8. O północy Pasterka. Jutrznia pół godziny przed Pasterką.
9. W Boże Narodzenie będą jeszcze Msze św. o godz. 900; 1200 suma w intencji dzieci nowo ochrzczonych i ostatnia Msza św. o godz. 1600.
10. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. czytany jest list Rektora KUL. Taca przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
11. W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie opłatkowe Scholi Młodzieżowej wraz z Rodzicami. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieli by włączyć się w tę formę posługi liturgicznej, jak również tych, którzy kiedyś należeli do scholi.
12. U Ks. Prefekta jest już do nabycia styczniowy Mały Gość Niedzielny a w nim płyta z piosenkami Arki Noego. Gazetę można nabywać w zakrystii w cenie 4 zł.