OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 18 STYCZNIA 2009R.

18 STYCZNIA 2009
1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa do 25 stycznia.
2. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza młodzież na warsztaty teatralne prowadzone przez aktorów. Pierwsze spotkanie w poniedziałek o godz. 11 w GOK-u. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza również dzieci na przedstawienie "Szewczyk Dratewka" w środę o godz. 12.
3. Składamy bardzo serdeczne podziękowania panu Janowi Mańkowskiegmu z ulicy Topolowej za pomoc w organizowaniu kuligu dla młodzieży w zeszłym tygodniu.
4. Jest już do nabycia lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego. Można go nabywać w zakrystii w cenie 4 zł.
5. Choć oficjalnie w kalendarzu liturgicznym Okres Bożego Narodzenia jest zakończony, to jednak w naszej tradycji w atmosferze bożonarodzeniowej trwamy do 2 lutego. Dlatego już teraz chcemy zaprosić naszych parafian na jasełka ?Betlejem Polskie", które zostaną wystawione przez młodzież w naszym kościele w niedzielę – 1 lutego o godz. 1715.
6. Porządek Kolędy w tym tygodniu.

19 STYCZNIA
          od 9 00 ul. Wiejska Ks. Proboszcz
          od 16 30 ul. Łowicka i Polna Ks. Wikariusz
    20 STYCZNIA