OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 15 MARCA 2009R.

15 MARCA 2009
1. Dziś na wszystkich Mszach św. ofiary składane na tace są przeznaczone na budowę i remonty kościołów. Po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w świecie.

2. Dziś wyjazd do Płocka na film ?Popiełuszko":
   z Brzezi sprzed remizy strażackiej o godz. 1640
   sprzed kościoła o godz. 1650 Powrót ok. 2100. Prosimy o punktualność.

3. W najbliższy czwartek 19 marca przypada uroczystość odpustowa patrona naszej parafii św. Józefa, a zarazem I dzień rekolekcji wielkopostnych. Rekolekcje trwać będą 3 dni: czwartek, piątek i sobota. Porządek Mszy świętych jest następujący: godz. 900 – Msza św. z nauką dla młodzieży gimnazjalnej; godz. 1030 – Msza św. z nauką dla dzieci ze szkoły podstawowej; godz. 1200; 1700 – Msza św. z nauką dla dorosłych. Spowiedź z udziałem kapłanów z okolicznych parafii we czwartek i w sobotę.

4. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16. Na tę Drogę przynieśmy ze sobą krzyże. Po Drodze Krzyżowej ucałowanie relikwii Krzyża św.

5. W soboty o godz. 19 w sali katechetycznej odbywa się kurs dla narzeczonych.

6. Składamy serdeczne podziękowania państwu Budnickim z Sannik za wykonanie i ofiarowanie szafki, przeznaczonej na chowanie sprzętu nagłośnieniowego.

7. Ks. Prefekt zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w inscenizacji Męki Pańskiej na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę 21 marca o godz. 1400. Spotkanie odbędzie się tu w kościele. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Każda pomoc jest mile widziana.
8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

-  Emmanuel MARTINET kawaler z par. Boulogne (Francja)
       Karolina GAJDOWICZ panna z par. tut. – zapowiedź III
   -  Marek TOMASIK kawaler z par. Szczawin Kościelny.
       Maria Agnieszka BORKOWSKA panna z par. tut. – zapowiedź III