OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 14 GRUDNIA 2008R. III NIEDZIELA ADWENTU

13 GRUDNIA 2008
1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Adwentu. W czasie Adwentu bardzo serdecznie zapraszamy na Roraty w naszym kościele w środę i piątek o godz. 700.
2. W czwartek 18 grudnia odbędzie się spowiedź osób chorych, starszych i niedołężnych, którzy nie są w stanie przybyć do kościoła. Osoby te pragniemy odwiedzić udzielając spowiedzi i komunii św. Odwiedzimy ich w czwartek od godz. 900 rano. Zgłoszenia tych osób w kancelarii parafialnej.
3. W sobotę 20 grudnia w naszej parafii Adwentowy Dzień Rekolekcyjny. Przyjadą z pomocą kapłani z okolicznych parafii. Msze św. w sobotę o godz. 900; 1030; 1200; i ostatnia o godz. 1700.
4. Siostry Zmartwychwstanki z Mocarzewa serdecznie zapraszają na Jasełka w dniach 15 i 18 grudnia o godz. 1700 oraz 17 grudnia o godz. 1000. Po przedstawieniu kiermasz świąteczny.
5. Po Mszach św. do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. 6. U Ks. Prefekta jest do nabycia Mały Gość Niedzielny a w nim mapa podróży apostolskich św. Pawła Apostoła, który towarzyszy nam podczas tegorocznych spotkań Roratnych. Jest tam wiele ciekawych artykułów i konkursów dla dzieci. Gazetę tą można nabywać w zakrystii w cenie 4 zł.