OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13 WRZEŚNIA 2009R.

12 WRZEśNIA 2009
1. We wtorek zakończyliśmy doroczne rekolekcje jesienne połączone z nabożeństwem czterdziestogodzinnym oraz odpustem i dożynkami. Dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli jakikolwiek wkład w przebieg tych uroczystości.
2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na diecezjalne środki społecznego przekazu.
3. Dzisiaj w sali katechetycznej Pani Doktor z Warszawy lecząca ziołami będzie przyjmować pacjentów w godz. 9 – 11
4. Jutro przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. w naszym kościele o 7 i 18. Odpust w Iłowie.
5. W czwartek o godz. 1830 wyjazd autokarem do Płocka na Wieczór Chwały. Zgłoszenia w kancelarii lub u Ks. Prefekta.
6. W niedziele 20 września przypada Dzień Środków Oddziaływania Społecznego. Po mszach zbiórka do puszek na KUL
7. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy w następną niedziele 20 września na spotkanie formacyjne. Spotkanie odbędzie się w sali katechetycznej o 15 30.
8. Wczoraj zmarł nasz parafianin
       ś.p. Władysław Rojek ze Staropola.
          Pogrzeb we wtorek o godz. 1100
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
     Fabian FORTUNA kawaler z par. tut.
       Agata STRADZA panna z par. Bedlno – zapowiedź II