OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12 LIPCA 2009R.

12 LIPCA 2009
1. Dzisiaj czytamy list pasterski naszego biskupa łowickiego na temat rodziny jednocześnie zapraszający do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasna Górę.
2. Na polecenie Bpa łowickiego dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek jako wsparcie dla poszkodowanych przez powódź południowych terenów Polski.
3. Za 2 tygodnie w niedziele 26 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów mechanicznych.
4. Jeśli pragniesz odkrywać tożsamość, powołanie i wartość rodziny, masz problem w domu, który wymaga modlitwy i ofiary, pytasz jak tworzyć piękna rodzinę, chcesz spotkać Jezusa? To zapraszamy na XIV Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia. Tematem pielgrzymki jest Kościół nadzieją rodziny.
Nie każdy może udać się na szlak pielgrzymi, ale każdy może w pielgrzymce uczestniczyć duchowo. Każdego dnia pątnicy z Grupy Cytrynowej będą w modlitwie pamiętać o jednej z parafii dekanatu żychlińskiego i sannickiego. Za naszą parafię pielgrzymi będą modlić się 11 sierpnia, pamiętając o kapłanach oraz wszystkich rodzinach. Prosimy Koła Różańcowe i wszystkich parafian, aby tego dnia w sposób szczególny modlili się razem z nami.
Zapisy od dziś w kancelarii parafialnej. bliższe informacje w gablocie ogłoszeniowej od strony Czyżewa lub u Ks. Prefekta.
Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
 Gerard SZYMAŃSKI kawaler z par. Pacyna
Agata GRALEWSKA panna z par. tut. – zapowiedź I
 Sławomir KRZESZOWIEC kawaler z par. Niepokalanów
Sylwia SNOPEK panna z par. tut. – zapowiedź I
 Krzysztof OLOBRY kawaler z par. tut.
Anna KWIATKOWSKA panna z par. Zyck – zapowiedź II
 Rafał MISKIEWICZ kawaler z par. Zyck
Iwona OLOBRY panna z par. tut. – zapowiedź II
 Grzegorz SZYMAŃSKI kawaler z par. tut.
Ewelina GÓRSKA panna z par. Gąbin – zapowiedź II