OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ? 1 LUTEGO 2009R.

1 LUTEGO 2009
1. Dzisiaj po sumie z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Dziś o godz. 1715 młodzież z naszej parafii wystawi dla nas Jasełka ?Betlejem Polskie". Bardzo gorąco zachęcamy do obejrzenia tej inscenizacji, która przybliży nam jeszcze raz klimat i atmosferę świąt Bożego Narodzenia.
3. Jutro w poniedziałek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego noszące tradycyjną nazwę święta M.B. Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. o godz. 9; 12; 17. Taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
4. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Rano po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź rano i wieczorem przed Mszą św.
5. W sobotę – 7 lutego – I Sobota Miesiąca. Rano po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.
6. Zmarł nasz parafianin św. Władysław Kamiński z Sannik l. 75. Pogrzeb odbędzie się jutro. Wyprowadzenie z kaplicy o godz. 13. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu.
7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
     Łukasz KASICKI kawaler z par. Ciechonice
     Aneta MĄKOL panna z par. tut – zapowiedź II