Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 grudnia 2008

6 GRUDNIA 2008
admin
1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Adwentu jako niedzielę Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Dlatego po Mszach św. Odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel.
2. Dzisiaj po Sumie z racji I Niedzieli Miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Miesięczna.
3. Apel Ks. Biskupa. Pod chórem i przy bocznym wyjściu są rozłożone przekazy bankowe na rozbudowę Domu Kapłana Seniora. Zachęcamy tych którzy mogą o wsparcie tego dzieła.
4. Jutro przypada w całym Kościele uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszym kościele Msze św. o godz. 9 i 17.
5. Pod chórem są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Świeca mała w cenie 5 zł a duża 15 zł. Dochód przeznaczony jest na działalność dobroczynną Caritasu.
6. Nasz Caritas parafialny w najbliższy wtorek 9 grudnia będzie wydawał żywność od godz. 1530 tylko dla dorosłych, żywność dla dzieci była wydawana w ubiegły wtorek. Dary te wydawane są w ramach paczek świątecznych.
7. Zachęcamy do udziału w Roratach. W naszym kościele Roraty w środę i piątek o godz. 700.
8. Adwentowy dzień przygotowania do świąt w naszej parafii połączony ze spowiedzią odbędzie się w sobotę 20 grudnia – ostatnia sobota przed świętami.
9. Za tydzień na Mszę św. o godz. 1600 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej.
0. U Ks. Prefekta jest do nabycia Mały Gość Niedzielny a w nim mapa podróży apostolskich św. Pawła Apostoła, która ukazuje miejsca związane z tym Apostołem, który towarzyszy nam podczas tegorocznych spotkań Roratnych. Jest tam wiele ciekawych artykułów i konkursów dla dzieci. Gazetę tą można nabywać w zakrystii w cenie 4 zł.

Podobne