Ogłoszenia 19.10.2008r. XXIX Niedziela Zwykła

21 PAźDZIERNIKA 2008
3. W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 na plebanii spotkanie Koła Żywego Różańca.
4. Ks. proboszcz zaprasza odpowiedzialnych wszystkich wspólnot i grup parafialnych na spotkanie, które odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 20.00 na plebanii.
5. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe 2008/2009. Wypominki roczne kapłani wpisują do specjalnych zeszytów; jednorazowe należy samodzielnie wyraźnie zapisać na przyniesionej przez siebie kartce, bądź skorzystać z kartek, które dostępne są pod chórem w naszym kościele. Każdy zamawiający wypominki roczne otrzymuje plan Eucharystii, sprawowanych w intencji zmarłych polecanych Bogu w tych wypominkach. Z reguły (z niewielkimi tylko wyjątkami) będą one odprawiane w drugi czwartek miesiąca o godz. 18.00. Wypominki roczne będziemy również czytali w każdą niedzielę.
6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy liturgiczną uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego.
7. Za tydzień gościć będziemy S.S. Klawerianki (jedna z nich pochodzi z naszej parafii). Siostry – pracujące głównie na misjach – podzielą się z nami świadectwem życia zakonnego oraz swojego posługiwania.
8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dzieci ?rocznicowych" i ich rodziców. 9. Za tydzień o godz. 15.00 zajęcia kursu lektorskiego.
10. Zbliżają się uroczystości: Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Prosimy o składanie śmieci cmentarnych tylko w miejscach do tego przeznaczonych i uszanowanie sakralnego charakteru cmentarza. Przypominamy, że w miejscu tym nie wolno palić papierosów, pić alkoholu, jeździć rowerami, wprowadzać psów. Nie odkładajmy sprzątania grobów naszych bliskich zmarłych na ostatni moment.
11. Bardzo dziękujemy p. Jackowi Czubakowi oraz młodzieży ze Stowarzyszenia ?Fabryka Feniksa" za przygotowanie i poprowadzenie wieczoru papieskiego w zeszłą niedzielę.
12. Są do nabycia znicze nagrobne ?Caritas" w cenie 2,50PLN za sztukę. Część środków pozyskanych z ich sprzedaży zasila parafialną ?Caritas".
13. Kontynuujemy sprzedaż cegiełek na pomnik Jana Pawła II, a również zbiórkę ofiar na ten cel do specjalnej puszki.
14. Prasa katolicka (kalendarze diecezjalne w cenie 2,50 PLN).