Ogłoszenia 07.12.2008r. II Niedziela Adwentu

6 GRUDNIA 2008
3. Dzisiaj – z racji I niedzieli miesiąca – po sumie nabożeństwo adoracyjne.
4. Jutro przypada liturgiczna Ur. Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. Msze św. w naszym Kościele będą odprawiane w następującym porządku: 7.00, 9.00, 17.00, 18.00. Z racji uroczystości Msza o godz. 7.00 nie będzie Mszą roratnią. W dniu jutrzejszym nie będzie czynna kancelaria parafialna. Z racji uroczystości jutro nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu.
5. Msze św. roratnie odprawiamy w naszym kościele w dni powszednie o godz. 7.00. Dla dzieci są przygotowane specjalne naklejki będące pamiątką udziału w roratach. Prosimy również, aby dzieci przynosiły na Msze roratnie serca w wypisanymi dobrymi uczynkami, które będą ich postanowieniem adwentowym (serca muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem). Wśród dzieci, które przyniosą tak zapisane postanowienie adwentowe będą rozlosowane nagrody. Serdecznie zapraszamy.
6. W sobotę 13 XII przypada rocznica wprowadzenia w naszym kraju stanu wojennego. Zapraszamy na Eucharystię w intencji Ojczyzny o godz. 18.00. Po zakończeniu Mszy św. będzie miał miejsce koncert chóru ?Alla Polacca", działającego przy Teatrze Wielkim oraz Operze Narodowej.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w salach na plebanii spotkanie dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. oraz dla ich rodziców.
8. Za tydzień o godz. 15.00 na plebanii spotkanie duszpasterstwa głuchoniemych.
9. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebanii zajęcia kursu lektorskiego.
10. Za tydzień o godz. 20.00 w naszym kościele młodzież ze Stowarzyszenia ?Fabryka Feniksa" wystawi inscenizację ?Opowieści Wigilijnej" wg Charles'a Dickensa. Serdecznie zapraszamy dzieci razem z rodzicami.
11. Opłatki wigilijne można nabywać w zakrystii po Mszach św. oraz w kancelarii parafialnej – tylko i wyłącznie w godzinach jej działania.
12. Są do nabycia ?świece wigilijne Caritas" – małe w cenie 5,00PLN oraz duże w cenie 13,00PLN. 13. Parafia posiada cegiełki na budowę pomnika Jana Pawła II. Ofiarę na ten cel można również złożyć do specjalnej puszki.
14. Prasa katolicka (kalendarze diecezjalne w cenie 2,50 PLN).