Nowość wydawnicza –

27 STYCZNIA 2011
Po raz pierwszy w prawie 20-letniej historii Diecezja Łowicka wydała album przedstawiający kościoły z terenu diecezji. Publikację tę noszącą tytuł „Kościoły Diecezji Łowickiej – nasze dziedzictwo”. przygotowało i wydrukowało Wydawnictwo Studio Plus S.C. z Bydgoszczy. W ten sposób Diecezja Łowicka znalazła się w wąskim gronie czterech diecezji w Polsce, które wydały taki album. Oprócz historii oraz opisów zabytków i aktywności duszpasterskiej przedstawionych w 2 wersjach językowych (polskim i angielskim) znajdują się w nim także zdjęcia przedstawiające bogactwo architektury i zabytków naszych świątyń.

Nowość wydawnicza jest do nabycia w Księgarni Diecezjalnej w Łowiczu (ul. Stary Rynek 20) i w Żyrardowie (ul. Waryńskiego 20) oraz we wszystkich parafiach na terenie naszej diecezji.
Książkę można również zamawiać przez internet pod adresem: ksiegarnia@diecezja.lowicz.pl