Niedziela ewangelizacyjna w Kompinie

26 LUTEGO 2014

Przez najbliższe miesiące, a nawet lata, w każdą niedzielę „Gość Niedzielny” będzie odwiedzać jedną z parafii diecezji, w której razem z wiernymi, zaproszonymi gośćmi, siostrami zakonnymi będą się modlić o święte powołania zakonne i kapłańskie oraz o trwałe i Bogiem silne rodziny. Tą, która otworzyła modlitewne spotkanie, była parafia pw. św. Wojciecha, biskupa i męczennika, oraz św. Barbary, dziewicy i męczennicy w Kompinie.

Podczas Eucharystii i nabożeństwa dziękczynno – błagalnego, w intencji powołań modlili się proboszcz parafii ks. Bogdan Zatorski, siostry apostolinki, kleryk łowickiego Seminarium Duchownego, Rafał Woronowski, s. Olga Plichta, służebniczka N.M.P., dziennikarze „Gościa Łowickiego” i rzesza wiernych.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego”.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.