Na motocykl z Panem Bogiem

22 MAJA 2016

W sobotę o 13.00 w intencji motocyklistów została odprawiona Msza św. w kościele parafii MB Nieustającej Pomocy. Celebrował ją proboszcz ks. Adam Domański. – Chcę, żebyśmy sobie uświadomili po raz kolejny, że nasze życie jest darem od Panem Boga. Może jest trudne, ale jest to dar. Podziękujmy Bogu za to, że jesteśmy. To jest też zaproszenie, żeby to życie jak najlepiej wykorzystać – mówił w homilii ks. Domański.

Po Eucharystii proboszcz Domański i ks. Tomasz Wójcik poświęcili motocyklistów i ich pojazdy. Kolumna udała się na Nowy Rynek. Tam odbył się pokaz motocyklów i koncert orkiestry dętej z Makowa oraz zespołu Qumple z Rawy Mazowieckiej. Po 16.00 odbyła się uroczysta parada ulicami miasta. Uczestnicy zlotu – wśród nich goście z Rosji – udali się do pobliskiego Nieborowa, gdzie będą bawić się do białego rana.

Tekst i zdjęcie dzięki uprzejmości redakcji łowickiej Gościa Niedzielnego.

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej Gościa.