Jubileusz 30-lecia WODN w Skierniewicach

27 LISTOPADA 2019
Krzysztof Zwoliński

Pracownicy i przyjaciele Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach świętowali jubileusz 30-lecia działalności. Eucharystii w intencji społeczności WODN przewodniczył bp Wojciech Osial.

Obchody jubileuszu rozpoczęły się Eucharystią, której przewodniczył bp Wojciech Osial. Wraz z biskupem pomocniczym diecezji łowickiej modlili się ks. Kamil Goc – konsultant ds. katechezy w WODN, ks. Sławomir Sobierajski – duszpasterz nauczycieli i wychowawców oraz ks. Jarosław Łękarski – wicerektor WSD w Łowiczu.

Po Mszy św. pracownicy ośrodka i zaproszeni goście udali się do auli w siedzibie WODN, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. WODN doskonali nauczycieli i nadzoruje programy szkolne w zakresie promocji zdrowia. W nawiązaniu do działań WODN wykład „Zdrowie jako wartość i zasób dla edukacji” wygłosiła prof. dr hab n. med. Barbara Woynarowska.

Uroczystość honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber oraz ordynariusz łowicki bp Andrzej F. Dziuba.

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.