Informacje dla pielgrzymów udających się na Mszę św. z Papieżem w Częstochowie – aktualizacja

26 LIPCA 2016

Pielgrzymi udający się autokarami do Częstochowy proszeni są aby autokar kierował się na parking R1. Prosimy by za szybę autokaru włożyć białą kartę z napisem R1.

W dniu dzisiejszym do Kurii Diecezjalnej przybyły fizycznie karty wstępu na plac celebry do Częstochowy w dniu 28 lipca.

Parafie i kapłani, którzy wcześniej zgłosili chęć uczestnictwa w Mszy św. z udziałem Papieża proszeni są o odbiór kart wstępu.

Wejście do sektorów (za okazaniem karty wstępu) będzie się odbywało w godzinach 2:00 – 7:00. Trzeba mieć ze sobą dowód tożsamości a osoby małoletnie powinny posiadać przy sobie numer kontaktowy do opiekuna i adres zamieszkania.

Nadal czekamy na przepustki dla kapłanów koncelebrujących na szczycie Jasnej Góry (wydawca BOR).

W załącznikach przedstawione są informacje dotyczące ruchu i miejsc parkingowych w Częstochowie.

ks. Łukasz Antczak