Imieniny ks. bpa Józefa Zawitkowskiego

23 MARCA 2014

Za dostojnego Solenizanta modlili się księżą pracujący w parafii katedralnej w Łowiczu, księża pracujący w Kurii Diecezjalnej Łowickiej, wierni, przedstawiciele różnych grup społecznych, zespół folklorystyczny „Ksinżoki” z Łowicza oraz Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”.

W imieniu duchowieństwa życzenia złożył proboszcz parafii katedralnej – ks. prał. Wiesław Skonieczny, w imieniu władz Łowicza Przewodniczący Rady Miasta – Henryk Zasępa, w imieniu społeczności szkolnej z Blichu życzenia złożyli- p. Dariusz Surma, p. Piotr Sumiński i ks. Sylwester Łajszczak oraz młodzież. Jak również przedstawiciele różnych grup m.in. z Gminy Jaktorów z Wójtem Maciejem Śliwerskim.

Księdzu Biskupowi Józefowi życzymy obfitości darów Bożych i zdrowia na kolejne lata posługi pasterskiej w naszej Diecezji.

Zdjęcia Piotr Sumiński