III Festyn Parafialny „BEŁCHOWSKIE FAMILIJKI”

26 MAJA 2013

W niedzielę 26 maja br. Rzymsko-Katolicka Parafia św. Macieja Ap. w Bełchowie we współpracy z Filią GOK-u w Nieborowie z siedzibą w Bełchowie k/Łowicza, planuje zorganizować III Festyn Parafialny pod nazwą BEŁCHOWSKIE FAMILIJKI.

Piknik integrujący parafian bełchowskich połączony będzie z obchodami Dnia Dziecka. Tłumy, jakie w ubiegłym roku wzięły udział w tej rodzinnej imprezie przerosły nas – organizatorów – oczekiwania. Dwa pierwsze Festyny przyciągnęły mieszkańców gminy Nieborów, ale także pobliskiej gminy Skierniewice, Łowicza, a nawet gminy Domaniewice. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnego powodzenia podjętego przedsięwzięcia. Ten nasz „mały sukces” stanowiący powód do radości, był możliwy dzięki ludziom dobrej woli – naszym sponsorom, między innymi Pana Firmie, za co raz jeszcze składam wyrazy podziękowania.

Organizator Festynu – Rada Parafialna Parafii św. Macieja Apostoła w Bełchowie wspólnie z Filią GOK-u w Nieborowie z siedzibą w Bełchowie chą, aby „Bełchowskie Familijki”, akcentujące Dzień Dziecka, wpisały się na stałe w kalendarz życia kulturalnego naszego powiatu łowickiego, organizowane każdego roku w ostatnią niedzielę maja. W tym roku planują poszerzyć ofertę festynowych trakcji dla dzieci.

Program i pełna treść zaproszenia w pliku poniżej