II Warsztaty Muzyczne Diecezji Łowickiej

2 PAźDZIERNIKA 2015

W dniach 23-25.10.2015 r. w Skierniewicach odbędą się II Warsztaty Muzyczne Diecezji Łowickiej. Warsztaty poprowadzi Paweł Bębenek – polski śpiewak, kompozytor, dyrygent, związany ze środowiskiem muzycznym przy krakowskim klasztorze Ojców Dominikanów, znany m.in. z takich utworów jak: „Jezu ufam Tobie”, „Witaj pokarmie”, „Dzięki Ci Panie”.

Honorowy patronat nad warsztatami objął Ksiądz Biskup Ordynariusz Andrzej Franciszek Dziuba.

Zajęcia będą odbywały się w salach MCK w Skierniewicach, natomiast Msza Święta kończąca warsztaty będzie miała miejsce w Kościele pw. Św. Jakuba w Skierniewicach 25 października o godz. 18.30.

Podczas Mszy Świętej uczestnicy warsztatów, czyli połączone chóry diecezji łowickiej zaśpiewają utwory opracowane podczas warsztatów. Koszt samych warsztatów wynosi 50zł. Bliższe informacje na stronie skierniewicewarsztaty.wordpress.com.