II Diecezjalny Dzień Kobiet

9 MARCA 2015

Mszy św. koncelebrowanej w parafii św. Jakuba przewodniczył i słowo Boże wygłosił bp Andrzej F. Dziuba. – Na pewno w każdym domu szczególnym stróżem wartości jest niewiasta. Jej wrażliwość, otwartość, jej zdolność, która często przekracza ludzkie wyobrażenie przebaczenia i miłosierdzie. Dlatego chylimy czoła przed naszymi mamami, siostrami, przed znajomymi, przed każdą niewiastą – mówił biskup.

Organizatorami II Diecezjalnego Dnia Kobiet byli: „Gość Niedzielny” oddział w Łowiczu, siostry Apostolinki, parafia św. Jakuba w Skierniewicach i Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach. Przedsięwzięciu patronowali: biskup łowicki Andrzej F. Dziuba, Dariusz Seliga poseł na Sejm RP i Krzysztof Jażdży, prezydent miasta Skierniewice.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego”.