II Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet

27 KWIETNIA 2015

W tym roku w naszej diecezji odbędzie się II Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet, której organizacji podjęła się redakcja „Gościa Niedzielnego” we współpracy z siostrami Apostolinkami. Pielgrzymka odbędzie się 23 maja w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach.

Podczas pielgrzymki zaplanowano: modlitwę przed relikwiami świętych i błogosławionych kobiet, konferencję o Matce Bożej i Świętej Rodzinie, świadectwa, oraz wspólną agapę. Podobnie jak w przypadku Diecezjalnego Dnia Kobiet w centrum spotkania będzie uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. bp. Andrzeja F. Dziuby, a na zakończenie której w krótkim nabożeństwie kobiety zawierzą się Matce Bożej.

Zachęcamy wszystkie uczennice, panie, kobiety, babcie, a także osoby konsekrowane, by zabrały ze sobą kawałek upieczonej przez siebie szarlotki, obraz (obrazek) ulubionej świętej, a także przepis na jakąś pyszną potrawę.

Podczas II Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet każda z przybyłych niewiast otrzyma dar.

WIKARIUSZ GENERALNY
Ks. prał. Wiesław Wronk

Szczegółowy program II Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet

9.30 – 10.00 – Przybywanie uczestniczek
10.00 – 10.30 – Powitanie i modlitwa przy relikwiach błogosławionych i świętych kobiet
10.30 – 11.15 – Wykład s. Anny Marii Pudełko: „W domach Maryi”
11.15 – 12.00 – Świadectwa
12.00 – 13. 00 – Konferencja ojca Tomasza Nowaka OP „Od nieświętej do Świętej Rodziny”
13.00. – 13. 45 – Rozdanie prezentów, przedstawienie i krótka przerwa.
13.45 – 14.40 Dróżki
14.40 – Przygotowanie do Eucharystii
15.00 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Andrzeja F. Dziuby. Po Mszy św. zawierzenie kobiet Matce Bożej
16.30 Agapa