I Turniej Tenisa Stołowego.-Puchar Biskupa Łowickiego

12 CZERWCA 2017

W turnieju wzięły udział 54 osoby z Rawy Mazowieckiej, Białej Rawskiej, Łowicza, Kurdwanowa, Bednar, Kurzeszyna, Babska, Bełchowa, Żelaznej.

Mecze rozgrywano w 4 kategoriach wiekowych. Były to kategorie mieszane, nie było podziału na płeć.

W kategorii szkoła podstawowa klasy I-IV zwyciężył Kacper Ciszewski, II miejsce zajął Igor Gierach, a III – Adam Kwapiś.

W kategorii szkoła podstawowa klasy V-VI najlepszy okazał się Igor Brzęczek, przed Sebastianem Sowińskim i Zuzanną Zielińską.

Wśród gimnazjalistów mistrzem diecezji został Wiktor Mirkowski. W finale wygrał z Jarosławem Paclerem, III miejsce zajął Wojciech Łoś.

W kategorii open zwyciężył Jakub Gierach, II miejsce zajął Jakub Kwapiś, a III – Paulina Stachecka.
Turniej rozegrano w Hali Sportowej „Tatar”. Puchary i dyplomy wręczali bp Wojciech Osial, ks. Sebastian Antosik, diecezjalny duszpasterz sportowców, ks. Konrad Świstak, proboszcz rawskiej parafii Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal, przedstawiciel sponsorów Adam Sondka oraz radni miejscy.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego„.