Festyn Rodzinny z odpustem parafialnym w Bąkowie

9 SIERPNIA 2017

Świętowanie rozpocznie się już po pierwszej Mszy św. o 9.00. Można się spodziewać, że rozprowadzane cegiełki św. Mikołaja (patrona parafii) bardzo szybko znajdą nabywców. Dzięki licznym sponsorom, każdy kto za symboliczną kwotę wykupi cegiełkę otrzyma upominek i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W tym roku jedną z nich będzie przelot samolotem nad Łowiczem i okolicami.

Sumę odpustową o 11.30 odprawi poprowadzi ks. Piotr Kaczmarek, wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. W bogatym programie rozrywkowym, który rozpocznie się po Mszy św. znalazł się m.in. pokazy walk rycerskich, tańców średniowiecznych, zawody sportowe dla dzieci i dorosłych, a także zabawa taneczna. Pojawią się również cyrkowcy. Tradycyjnie serwowana będzie grochówka, potrawy z grilla, ciasta i napoje.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”.

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej „Gościa Niedzielnego”.