Dzień otwarty w Seminarium Duchownym

14 MARCA 2016
admin

Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w DNIACH OTWARTYCH.

Zaproszenie skierowane jest do młodzieży męskiej ze szkół ponadgimnazjalnych, maturzystów, studentów i mężczyzn, którzy słyszą głos powołania i chcą poznać seminaryjne życie.

W ramach tegorocznych DNI OTWARTYCH W SEMINARIUM zapewniamy możliwość wspólnotowej i indywidualnej modlitwy, udział razem z alumnami w kilku wykładach, rekreację, rozmowy na temat wiary i powołania pomiędzy samymi uczestnikami oraz rozmowy z klerykami i moderatorami Seminarium.

Wierzymy, że dla wielu osób będzie to dobra sposobność do poszukiwania odpowiedzi na stawiane sobie pytania: Co jest moim powołaniem? Do czego wzywa mnie Bóg bogaty w miłosierdzie? Jak znaleźć w sobie tyle wiary i odwagi, by odpowiedzieć Powołującemu Jezusowi: „TAK” i pójść za Nim po Jego miłosiernych śladach?

III DNI OTWARTE w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu rozpoczniemy obiadem w piątek, 8 kwietnia, o godz. 13.00, a zakończymy w niedzielę, 10 kwietnia, o godz. 13.00.

W imieniu całej Wspólnoty
Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu

Ks. dr Sławomir Wasilewski – rektor

Imienne zgłoszenia prosimy kierować na adres: wsd@diecezja.lowicz.pl lub telefonicznie: (46) 837 60 16, do dnia 7 kwietnia br. (czwartek) włącznie.

Podobne