Dla prałata medal i? szalik

17 GRUDNIA 2007

W piątek 14 grudnia Ks. Prałat Jan Dobrodziej ? proboszcz parfii pw. św. Jana Chrzciciela w Kutnie obchodził 70. urodziny. Z tej okazji po wieczornej Mszy św. do popularnego proboszcza ustawiła się kolejka z gratulacjami, życzeniami i upominkami. Obecne były władze miejskie, powiatowe i przedstawiciele różnych środowisk. Z tej okazji swoje życzenia i wyróżnienie przyznał ks. Dobrodziejowi? Polski Związek Piłki Nożnej. Kapłan wyróżniony został Srebrną Honorową Odznaką PZPN. W okolicznościowym liście prezes PZPN Michał Listkiewicz zaznaczył, iż wyróżnienie przyznane zostało dla: ?Kapłana, który pełniąc kapłańską misję, wciąż znajduje czas na popularyzowanie swojej wielkiej sportowej pasji ? futbolu.

Opracowanie – Redaktorzy GOŚCIA NIEDZIELNEGO