Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie i Weekendowa Oaza Modlitwy dla młodzieży

9 WRZEśNIA 2022
Krzysztof Zwoliński

18 września, w Domaniewicach odbędzie się Powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie, rozpoczęcie o godz. 14:30 w kościele. W programie: zawiązanie wspólnoty, świadectwa z wakacyjnych oaz, Eucharystia o godz. 16:00, poczęstunek, rozesłanie i błogosławieństwo na nowy rok formacyjny.

Od 23 do 25 września w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu dla młodzieży z kl. VII i VIII oraz szkoły średniej odbędzie się Oaza Modlitwy. Temat: „Życie w świetle”. Zapisy i wszelkie informacje na dk.lowicz.pl w zakładce Rekolekcje bądź na głównej stronie w okienku Oaza młodzieżowa. Zapisy i rejestracja do 19 września. Koszt 80 zł.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia, najpierw w Domaniewicach, potem w Łowiczu.

Tekst i zdjęcie: ks. Tomasz Staszewski