AKREDYTACJA DLA MEDIÓW

ks. Zbigniew KIELAN

UROCZYSTOŚCI JUBILEUSZOWE 30 LECIA DIECEZJI ŁOWICKIEJ

ŁOWICZ BAZYLIKA KATEDRALNA – 25 MARCA 2022 R., GODZ. 12:OO

Dziennikarzy chcących relacjonować uroczystości diecezjalne, zgodnie z zapowiedzią przekazaną podczas konferencji prasowej w dn. 18 marca, obowiązuje akredytacja na dzień 25 marca br., aby ją otrzymać należy wypełnić formularz pod adresem: TUTAJ i wysłać go w nieprzekraczalnym terminie do czwartku 24 marca br. do godz. 10:oo. Akredytacja polega na wpisaniu na listę dziennikarzy, którym takie uprawnienie zostanie przyznane.

Odbiór akredytacji za okazaniem legitymacji prasowej będzie możliwy w dniu uroczystości w Księgarni Diecezjalnej w Kurii Łowickiej w godzinach od 9:oo do 11:3o, następnie zgłosić się do porządkowych i/lub ceremoniarza, którzy wskażą miejsca gdzie będą mogli przebywać i w jaki sposób przemieszczać się przedstawiciele mediów.

ks. Zbigniew B. KIELAN
Rzecznik Prasowy Diecezji Łowickiej