Ach ten Międzyborów…

16 GRUDNIA 2007

Podczas całego dnia towarzyszył nam ksiądz Robert Sierpniak, prefekt naszego seminarium. Graliśmy na mszach o godzinie 8, 10 i 12. Po każdej mszy miał miejsce krótki koncert piosenek religijnych z okresu zwykłego. Ale nie zabrakło też aspektu bożonarodzeniowego, zagraliśmy bowiem jedna kolędę „Triumfy”.

Dla niektórych ludzi było to pierwsze takie doświadczenie, spotkania kleryków z gitara elektryczna i perkusja. Mamy nadzieje, ze taka forma ewangelizacji oraz reprezentowania seminarium przybliży ludziom problematykę powołań i obudzi nowe powołania do wyłącznej służby Bogu.

Dziękujemy wszystkim parafianom za tak gorące, pełne życzliwości przyjecie. Szczególne podziękowania należą sie ks. Krzysztofowi i ks. Dariuszowi za wielka troskę, jaka otoczyli nas podczas pobytu w parafii. Za wszelka życzliwość i złożone ofiary wielkie BÓG ZAPŁAĆ!!!