XXVIII Olimpiada Wiedzy Religijnej – wręczenie nagród

21 MARCA 2023
Krzysztof Zwoliński

Dzisiaj o godz. 12:00 w budynku kurii diecezjalnej łowickiej Biskup Łowicki wręczył nagrody laureatom etapu diecezjalnego XXVIII OWR. Tegoroczna olimpiada odbywa się pod hasłem: „Młodość i Świętość – Wczoraj, Dziś i Jutro”.

Na początku spotkania ks. kan. Tomasz Jackowski przywitał laureatów oraz ich opiekunów i krótko opowiedział o przebiegu olimpiady, a następnie ogłosił wyniki:

1 Miejsce – Maria Dąbrowska (klasa 8) – SP im. ks. Stanisława Konarskiego w Skierniewicach (katecheta – Małgorzata Kozłowska)

2 Miejsce ex aequo – Aleksandra Rosińska (klasa 8) – SP im. ks. Stanisława Konarskiego w Skierniewicach (katecheta – Małgorzata Kozłowska) oraz Piotr Stankiewicz (klasa 8) – SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej (katecheta – Damian Gała)

Laureaci oprócz nagród otrzymali również wydaną przez bp. Dziubę drogę krzyżową. Na koniec Biskup Łowicki pogratulował zwycięzcom oraz ich opiekunom i życzył dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Zwoliński