Dzień wspólnoty & nowa strona Oazy

10 STYCZNIA 2023
ks. Roman Sękalski
 Zgodnie z coroczną tradycją, na początku stycznia członkowie Ruchu Światło-Życie diecezji łowickiej spotkali się w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu, by celebrować Święta Bożego Narodzenia, przełamać się opłatkiem i złożyć sobie noworoczne życzenia. Obecny na spotkaniu ks. Biskup Wojciech Osial, oprócz przewodniczenia Mszy Świętej i wygłoszenia homilii, miał jeszcze jedną ważną rolę – oficjalnie otworzył nową stronę internetową łowickiej Oazy, która miała być swoistym prezentem świąteczno-noworocznym dla wszystkich członków Ruchu. Po krótkiej prezentacji strony, nadszedł czas na składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem oraz na symboliczny poczęstunek – agapę.
      Wszystkich sympatyków Ruchu Światło-Życie naszej diecezji zapraszamy do zapoznania się z nową stroną, dostępną pod adresem www.oaza.lowicz.pl.