Zaproszenie na Chrześcijański Bal Młodzieżowy

23 LUTEGO 2022
Krzysztof Zwoliński

Już w najbliższą sobotę w parafii na Korabce odbędzie się kolejna odsłona Chrześcijańskiego Balu Młodzieżowego. Tym razem młodzi będą bawić się i modlić pod hasłem „Posłani ogniem”. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią.

Od 5 lat w czasie karnawału młodzi diecezji łowickiej spotykają się nie tylko na modlitwie, ale i na wspólnej zabawie. W ubiegłym roku wydarzenie zostało odwołane z wiadomych względów. W tym roku, przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych, w mniejszym gronie odbędzie się czwarta odsłona Chrześcijańskiego Balu Młodzieżowego.

W sobotę 26 lutego w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu na Korabce o 18.00 odbędzie się Msza św. na którą zaproszeni są wszyscy młodzi (i nie tylko) diecezji łowickiej. Po Eucharystii w sali parafialnej rozpocznie się zabawa. Młodzi diecezji nie pierwszy raz udowodnią, że są zawsze gotowi „do tańca i do Różańca”.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl