Zaproszenie na IX Diecezjalny Dzień Kobiet

17 LUTEGO 2022
Krzysztof Zwoliński

Za niespełna miesiąc, 12 marca, zapraszamy wszystkie panie do Skierniewic na IX Diecezjalny Dzień Kobiet. Nasze tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Jestem Kobietą – Lubię to! – Uważne i bliskie”.

W ramach naszej akcji ewangelizacyjnej „Rośnij z Gościem” pragniemy zaprosić wszystkie niewiasty na nasze doroczne spotkanie. Z powodu trwającej pandemii i związanych z tym obostrzeń nasze spotkanie odbędzie się zarówno stacjonarnie, jak i online. 9. edycja DDK rozpocznie się 12 marca w kościele św. Jakuba uroczystą Mszą św. o godz. 9.30 pod przewodnictwem bp. Andrzeja F. Dziuby.

Przy stole eucharystycznym zgromadzimy się w intencji wszystkich pań diecezji łowickiej. Na zakończenie Eucharystii kobiety odmówią Litanię Chwały.

Na Mszę św. zapraszamy każdą z was. Jednak z uwagi na trwający stan pandemii, a także w trosce o zdrowie naszych uczestniczek do drugiej części spotkania, która odbędzie się w Muzeum Historycznym Skierniewic (ul. Batorego 64J), pragniemy zaprosić 3 przedstawicielki każdego dekanatu. Już dziś prosimy, byście w swoich wspólnotach wybrały przedstawicielkę, która będzie gotowa rozmawiać o dalszej formacji w parafii i diecezji.

Tekst dzięki uprzejmości redakcji łowickiej „Gościa Niedzielnego”

Zdjęcie: Albert Wasilewski

Więcej o wydarzeniu na stronie: lowicz.gosc.pl