Konferencja Księży Dziekanów

4 MARCA 2021
Krzysztof Zwoliński

W auli Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu o godz. 10:00 rozpoczęła się Konferencja Księży Dziekanów. Na początku spotkania bp Andrzej F. Dziuba przywitał zebranych kapłanów i podziękował za przybycie. Zachęcił również obecnych księży do przedstawienia swoich opinii, pytań na koniec spotkania.

Po słowie wstępnym Biskupa Łowickiego kapłani przystąpili do modlitwy, którą poprowadził ks. dr Grzegorz Cieślak. Po modlitwie rozpoczęły się obrady, którym przewodniczył bp Wojciech Osial.

Następnie ks. Robert Kwatek odczytał protokół z poprzedniej konferencji, po czym przedstawiane były sprawy poszczególnych wydziałów.

Na koniec był czas na wolne wnioski oraz podsumowanie konferencji przez Biskupa Łowickiego.

Obrady zakończono modlitwą i pasterskim błogosławieństwem.

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Zwoliński